Ubytování

V penzionu nabízíme ubytování v různých kategoriích:

  • 8 plně vybavených dvoulůžkových pokojů
  • 1 jednolůžkový pokoj
  • 1 dvoulůžkový pokoj vhodný pro handicapované
  • 2 komfortní apartmány s vlastním kuchyňským koutkem (vybaveným mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí a nádobím)
Pokoj v Rezidenci Vogelsang.

Tyto pokoje a apartmány jsou vhodné pro individuální hosty, rodinnou dovolenou či víkend strávený ve dvou. Pokoje jsou vybaveny úložnými prostory a koupelnou.

2 apartmánová studia po 3 dvoulůžkových pokojích vybavených palandou a rozkládacím gaučem

Pokoje mají oddělené sociální zařízení a koupelnu pro dámy a pány, v přízemí objektu pak dvě prostorné vybavené kuchyně s jídelnou – společenským prostorem a samostatným WC.

Vítáme u nás všechny malé i velké děti, které mohou využít množství společenských her. Máme pro Vás připraveny také dětské postýlky. Vše na dotaz v recepci.

Doporučujeme zákazníkům, v zimních měsících, vybavit se na cestu zimními řetězy na auto, i v případě, že mají náhon 4×4.

V hotelu lze platit hotově i kreditní kartou.

Restaurace & Bar

Po dobu Vašeho pobytu se můžete stravovat v restauraci s původními křížovými klenbami, která byla vybudována na místě bývalých koníren. Můžete využít možnost polopenze, jakož i posezení u kávy nebo sklenky vína.

Restaurace v Rezidenci Vogelsang.

Pro pohodové večery se Vám nabízí bar, který je součástí restaurace. Za hezkého počasí můžete využít i malou venkovní terasu přímo před restaurací ve stínu vzrostlého javoru a s výhledem na kapli svaté Barbory , patronky havířů, která připomíná doby, kdy již po éře těžby zlata v okolí na místě našeho areálu a blízkého okolí stály sklářské hutě a obec s více než 100 obyvateli.

Další služby

Amfiteátr Rezidence Vogelsang.

V areálu penzionu je Vám k dispozici venkovní terasa s možností grilování, malý kamenný amfiteátr vhodný k pořádání kulturních akcí. Disponujeme také wellness prostory vhodnými pro relaxaci, tělocvičnou vybavenou fitness přístroji – více informací najdete v kapitole Wellness & Aktivity. Samozřejmostí je i dostatečný počet venkovních parkovacích míst.