Rezidence Vogelsang

Rezidence Vogelsang se nachází v nádherné lesní lokalitě Národního parku Šumava s vyhlídkou na hrad Kašperk a obec Červená. Najdete nás cca 6 km jižně od Kašperských Hor, přesnou adresu a cestu k nám najdete v kapitole Kontakt.

Nádvoří Rezidence Vogelsang

Svým umístěním uprostřed přírody, ale v lehko dosažitelné vzdálenosti mnoha historických památek i sportovních a kulturních příležitostí, nabízí Rezidence Vogelsang ideální podmínky pro strávení dovolené v každém ročním období. Díky zázemí a službám, které Vám jsme schopni nabídnout, si můžete vychutnat pohodovou atmosféru Vašeho volného času za jakéhokoliv počasí, např. v prostorách wellnessu a tělocvičny, v konferenční místnosti, nebo při grilování na zastřešené terase s výhledem na šumavské panorama s hradem Kašperk na obozoru. Penzion byl vystavěn na místě původní stejnojmenné vesnice. Jeho současná podoba vznikla přístavbou a rekonstrukcí původních objektů zdejší selské usedlosti. O minulosti Vogelsangu se dozvíte více v kapitole Historie & zajímavosti.

Od Vašeho příjezdu se o Vás po celou dobu pobytu postará po všech stránkách náš personál, který Vám díky svým místním znalostem rád pomůže i s volbou výletů po okolí, výběrem aktuální kulturní nabídky dle sezóny, případně poradí ohledně dopravy za dalšími aktivitami a sportem podle ročního období, ve kterém nás navštívíte. Doufáme, že k Vaší úplné spokojenosti po dobu strávenou u nás, přispějí i naše předešlé zkušenosti v oblasti hotelnictví i gastronomie, které jsme nasbírali díky trvajícímu partnerství s obdobně zaměřenými provozy.

Kapacita rezidence

 • 10 dvoulůžkových pokojů
 • 1 jednolůžkový pokoj
 • 1 dvoulůžkový pokoj vhodný pro handicapované, přímo vedle výtahové plošiny
 • 1 apartmán
 • prázdninový dům

Kompletní informace o našich službách najdete v kapitole Ubytování & Servis.

Ekologie

Protože provozujeme náš areál uprostřed šumavské přírody, snažíme se dostát i podmínkám ekologicky co nejšetrnějšího provozu – proto se o Vaši tepelnou pohodu ve všech prostorách, i o teplou vodu starají tepelná čerpadla spolu se solárními kolektory a kotli na dřevo, o vodu vlastní studna v areálu, jejíž kvalita je pravidelně kontrolována. Ke splachování toalet slouží dešťová voda nasbíraná v několika podzemních nádržích. Použitá odpadní voda je čištěna v naší vlastní čističce odpadních vod.

Naši partneři

Hotel Jean de Carro ****

Karlovy Vary – v centrálně položeném čtyřhvězdičkovém wellness hotelu Jean de Carro hosty očekává 32 elegantních pokojů a apartmánů s nádherným výhledem na lázeňskou kolonádu, thermarium s kompletním wellness vybavením, masážemi a kosmetikou. Hotelová restaurace nabízí nejen speciality české a mezinárodní kuchyně v příjemné atmosféře. Konferenční a společenské prostory až pro 80 osob jsou k dispozici pro organizaci seminářů a různých společenských programů.

Hotel Jean de Carro, Karlovy Vary, Česká republika

Hotel Jean de Carro

Stezka Jeana de Carro 4-6
360 01 Karlovy Vary, Česká republika
Telefon: (+420) 353 505 160
Fax: (+420) 353 505 151
E-mail: info@jeandecarro.com
Web: www.jeandecarro.com

Buena Vista Club

Ojedinělá víceúčelová budova s neopakovatelnou architekturou a interiéry v centru Plzně. Buena Vista Club nabízí pronájem prostor a techniky pro školení, semináře, prezentace pro obchodní partnery, ale i firemní či rodinné oslavy. Bistro v přední části budovy s rozmanitým sortimentem kávy, širokým výběrem rychlého občerstvení a předprodejem vstupenek na kulturní akce klubu.

 • Nabídka pestrého programu na www.buenavistaclub.cz
 • Sál s mobilním pódiem, galerie, 2 bary, kavárna
 • Živá i reprodukovaná hudba nejrůznějších žánrů, DJ-ing
 • Hudební, filmové a sprotovní projekce
 • Výstavy a vernisáže
 • Divadelní představení
Buena Vista Club, Plzeň, Česká republika

Buena Vista Club

Kollárova 20
301 21 Plzeň, Česká republika
Telefon: (+420) 377 921 291
Fax: (+420) 377 921 292
E-mail: info@buenavistaclub.cz
Web: www.buenavistaclub.cz

Rezidence Vacattio

Apartmánová vila v oblíbeném turistickém městečku Crikvenica v Chorvatsku. Cca 5 minut od pláže s výhledem na ostrov Krk se mohou hosté ubytovat v jednom z 5 apartmánů nebo ve dvoulůžkovém pokoji.

Rezidence Vacattio, Crikvenica, Chorvatsko

Rezidence Vacattio

Vacattio d.o.o., Zidarska 91
Crikvenica, Chorvatsko
Telefon: (+385) 51 241 694
Fax: (+385) 51 241 694
E-mail: info@vacattio.com
Web: www.vacattio.com