Areál Rezidence Vogelsang

Rezidence Vogelsang se nachází v nádherné lesní lokalitě Národního parku Šumava s vyhlídkou na hrad Kašperk a obec Červená.

Interiér Rezidence Vogelsang

Díky zázemí a službám, které Vám jsme schopni nabídnout, si můžete vychutnat pohodovou atmosféru Vašeho volného času za jakéhokoliv počasí, např. v prostorách wellnessu a tělocvičny.

Rezidence Vogelsang před rekonstrukcí

Současná podoba Rezidence Vogelsang vznikla přístavbou a rekonstrukcí původních objektů zdejší selské usedlosti. O minulosti Vogelsangu se dozvíte více v kapitole Historie & zajímavosti.

Rezidence Vogelsang na leteckých snímcích

Prohlédněte si celý areál Rezidence Vogelsang na fotografiích z ptačí perspektivy.

Prohlídka nádvoří Rezidence Vogelsang

Nádvoří Rezidence Vogelsang z pohledu venkovní terasy před restaurací za slunečného podzimního dne. Ve spodním objektu rezidence najdete kromě recepce a restaurace s barem i společenskou místnost, v patře pak vedle pokojů a apartmánů pro hosty wellness centrum s tělocvičnou. Za horním objektem (ubytování pro skupiny) se nachází kamenný amfiteátr s grilovací terasou.

Prohlídka Wellness centra

Podívejte se ještě před příjezdem do našeho Welness centra – čeká zde na Vás příjemná atmosféra, ve které můžete vyzkoušet několik různých procedur – vířivou lázeň, klasickou saunu i biosaunu, infračervenou kabinu a páru. Před relaxací ve wellnessu můžete kdykoli využít připojenou tělocvičnu včetně kompletního vybavení. Masáže a kosmetické služby dle aktuální nabídky.

Prohlídka pokoje pro hosty

Typický dvoulůžkový pokoj je mimo jiné vybaven satelitní televizí, telefonem i minibarem. Wi-fi připojení na internet je pro hotelové hosty samozřejmě zdarma.