Wedding ceremonies

Rezidence Vogelsang nabízí díky svému překrásnému okolí šumavských lesů, citlivé rekonstrukci areálu a přilehlých objektů bohaté možnosti konání svatebních obřadů.

Svatební obřad v Rezidenci Vogelsang.

Jedinečnost místa podtrhuje přítomnost kulturní památky, barokní kaple sv. Barbory, přímo v areálu či kamenný amfiteátr s kapacitou až sto osob.

Pořádáme i svatby na Šumavě pod širým nebem, v nádherné přírodě přímo za hradbami rezidence s překrásným výhledem na hrad Kašperk. Pro zachování Vašeho soukromí nabízíme pronájem celého areálu.

Svatební obřad v přímo přiléhajícím lese u Rezidence Vogelsang.

Svatební hostiny

Vždy je pro nás ctí připravovat hostinu, která se stává dalším nevšedním zážitkem už tak výjimečného dne.

Dokážeme sestavit slavnostní menu přesně dle Vašich představ. Máme zkušenosti i s přípravou bezlepkového svatebního menu. Nabízíme hostiny formou rautu v kombinaci s grilem i klasické svatební hostiny. Spolupracujeme se skvělou paní cukrářkou, která svými výrobky a naprosto dokonalými svatebními dorty, omámí každého svatebního hosta.

Další služby

Svatební apartmán v Rezidenci Vogelsang.

Hotel disponuje svatebním apartmánem, dále 4 lůžkovým apartmánem, devíti 2 lůžkovými a jedním 1 lůžkovým pokojem. Kapacitu doplňuje penzion s šesti 3 lůžkovými pokoji s vybavenou kuchyní a společenskou místností.

Amfiteátr v Rezidenci Vogelsang.

Hosté mohou využít restauraci s barem, wellness s vířivkou, parní lázní a několika saunami, tělocvičnu vybavenou posilovacími stroji, venkovní zastřešený gril a amfiteátr. Zajistíme výzdobu interiérů i venkovních prostor, květiny, ozvučení, reprodukovanou i živou hudbu, fotografa a koordinaci s matrikou.